خدمات بازسازی واحدهای صنعتی

بازسازی واحدهای صنعتی

واحدهای صنعتی در واقع چرخ های اقتصادی هر کشوری به حساب می آیند که باید با بازنگری در ساختار بنگاه‌ های صنعتی به ارتقا کیفیت آن کمک کرد. امروزه خدمات بازسازی واحدهای صنعتی توسط کارشناسان و متخصصین خبره به افراد ارائه می شود؛ زیرا احیا، بازسازی و نوسازی واحدهای صنعتی به عنوان یکی از سیاست های اصلی وزارت صمت (صنعت، معدن و تجارت) محسوب می شود تا با عارضه‌ یابی واحدهای صنعتی به بهبود عملکرد بهره‌ وری بنگاه‌ ها کمک کرد؛ از این رو سازمان مدیریت صنعتی با ایجاد بسترهای لازم برای بکارگیری مشاوران با تجربه، این امکان را برای صنعتگران در سراسر کشور فراهم کرده است تا به رفع نواقص اقدام کنند. در اینجا تلاش خواهیم کرد تا به سیاست گذاری وزارت صمت در قبال بنگاه های صنعتی و خدمات بازسازی واحدهای صنعتی بپردازیم؛ بنابراین پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با پرناک پیمان همراه باشید.

سیاست های وزارت صمت در احیا، بازسازی و نوسازی واحدهای صنعتی

در حال حاضر وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور این موضوع را در دستور کار خود قرار داده است که سازمان مدیریت صنعتی، مدلی را طراحی کند که به توانمندسازی بنگاه ها منجر شود. همچنین با ایجاد بسترهای لازم برای بکارگیری مشاوران و متخصصین خبره، امکان احیا و نوسازی صنایع برای صنعتگران در سطح کشور فراهم شود.

از جمله موضوعاتی که در احیا، بازسازی و نوسازی واحدهای صنعتی باید به آنها توجه کرد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بازنگری در ساختار بنگاه‌ های صنعتی
 • باز تعریف منابع
 • اصلاح نظام مدیریتی و ساختار حاکمیتی
 • منابع انسانی
 • و…

بنابراین با ایجاد شاخص هایی جهت آسیب شناسی و عارضه یابی وضعیت واحدهای صنعتی، می توان به مشکلات هر بنگاه به از لحاظ ساختاری، مالکیتی و کمبود نقدینگی رسیدگی کرد و به بازنگری در تعرفه‌ های وارداتی اجزا و قطعات خارجی و روند تخصیص ارز به واحدهای صنعتی اقدام نمود.

خدمات بازسازی واحدهای صنعتی شامل چه مواردی می باشد؟

احیا، بازسازی و تعمیرات واحدهای صنعتی به یکی از دغدغه های دولت تبدیل شده است؛ زیرا این واحدها به عنوان بنگاه های اقتصادی کشور شناخته می شوند که رفع مشکلات ساختاری و تجهیزات آن ها به بهبود عملکرد مجموعه و در نهایت پیشرفت اقتصادی منجر خواهد شد. امروزه شرکت های تخصصی خدمات بازسازی واحدهای صنعتی با بکارگیری مشاوران خبره به صنعتگران در افزایش کارایی بنگاه و بهبود بهره وری کمک شایانی می کنند. پرناک پیمان نیز با بکارگیری کارشناسان و متخصصان حرفه ایی و کارآزموده در این زمینه می تواند کمک شایانی در حیطه مشاوره اصولی ساخت و ساز های واحد های صنعتی، کاهش هزینه ها، بازسازی واحد های تجاری و سوله ها، اجرا هر یک از واحد های صنعتی از ابتدای کار تا انتهای پروژه و …. به شما عزیزان در سرتاسر میهن عزیزمان داشته باشد. جهت مشاوره رایگان میتوانید از طریق وب سایت و یا شماره تماس های شرکت پرناک پیمان با ما در تماس باشید.

از مهمترین خدمات بازسازی و تعمیر واحدهای صنعتی، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طراحی مجدد و ارتقا و بهبود عملکرد تجهیزاتی چون دستگاه های خنک کن، دستگاه تزریق، رادیاتورهای صنعتی، مبدل و …
 • تعمیرات و عیب یابی انواع دستگاه های تزریق پلاستیک
 • خدمات و تعمیرات هیدرولیکی
 • خدمات و تعمیرات مکانیکی
 • تعمیرات و بازسازی رادیاتورهای صنعتی
 • تعمیر مبدل های حرارتی
 • تعویض قطعات و اتصالات
 • رنگ آمیزی و به روز‌ رسانی قطعات مختلف
 • و …

خدمات بازسازی واحدهای صنعتی در دستور کار وزارت صمت کشور قرار دارد. خدمات بازسازی واحدهای صنعتی زیر نظر مشاوران و کارشناسان خبره انجام می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات بازسازی واحدهای صنعتی و همچنین مشاوره رایگان با کارشناسان خبره و کارآزموده شرکت پرناک پیمان با ما در تماس باشید.

 

پروژه بازسازی و نوسازی واحد مایعات پدیده شیمی غرب

 

About parnak

مهندسین مشاور پرناک با بهره مندی از مهندسان مجرب و با تجربه عمران, معماری, مکانیک, برق و صنایع تمام فعالیت های لازم برای اجرا پروژه, از مرحله طراحی و مهندسی تا تدارکات و ساخت مقیاس واحدهای صنعتی و مسکونی (از پی تا کلید) را در محدوده استان البرز و تهران بر عهده می گیرد. همچنین تا به حال توانسته با ارائه خدمات و پروژه هایی در زمینه مدیریت پیمان (ساخت کارخانه, ساخت سوله , ساخت سوله در کرج , ساخت ویلا و ساخت ساختمان مسکونی ) و همچنین در زمینه معماری (طراحی ابنیه , طراحی داخلی , معماری منظر و بازسازی) نظر مشتریان عزیز را جلب نماید .
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
Call Now Button