خدمات بازسازی و نوسازی ساختمان

خدمات نوسازی ساختمان

یکی از راه های حفظ و نگهداری ساختمان های قدیمی و فرسوده و یا بناهای تاریخی خدمات بازسازی و نوسازی ساختمان ها می باشد. در بضی از بنا نیاز به بازسازی و در بعضی دیگر حتما نیازمند نوسازی می باشد. درحقیقت هر چه عر بنا ها بیشتر و بیشتر شود میزان بازسازی بیشتر و گاها نیاز به نوسازی می باشد.

بازسازی و نوسازی بناها سبب حفظ فرهنگ و تمدن بسیاری از جوامع شده است. بازسازی بناهای تاریخی موجب جذب توریست برای دیدن فرهنگ و هنر به جا مانده از اجداد ما خواهد شد، پس بازسازی و رت و نوسازی نه تنها هزینه نیست بلکه حفظ سرمایه بحساب می آید.

علاوه بر بازسازی، نوسازی منازل موجب رفاه و آرایش مردم و بکارگیری تکنولوژی های جدید و پیشرفته خواهد شد که این نیز خود یک پیشرفت حساب می آید.

خدمات بازسازی و نوسازی ساختمان ها نیازمند ی برنامه ریزی دقیق و مهارت کافی می باشد که مهندسین خبره و کارآزموده با بکارگیری دانش روز دنیا اقدام به بازسازی بناهای فرسوده وهمچنین نوسازی می کنند.پس اگر شما نیز دارای بنایی هستین که نیازمند بازسازی و نوسازی می باشد باید مشاوره ایی صحیح با مجریی مطمئن و خبره در این حرفه داشته باشید تا پس از برسی همه جوانب و با آگاهی کافی اقدام به بازسازی و نوسازی ساختمان خود کنید.

شما می توانید با مشاوره رایگان با کارشناسان و مهندسان کارآزموده و خبره مهندسین مشاور پرناک داشته باشید و درصورت صلاحدید کارفرما اقدام به عقد قرارداد با این شرکت نمایید.

نوسازی ساختمان

مراحل بازسازی ساختمان

مراحل بازسازی یک ساختمان از آغاز تا پایان کار عبارتند از:

  1. زیرسازی در بازسازی ساختمان

زیر سازی ساختمان زمانی انجا میشود که عمر ساختمان یا سازه بالا باشد به همین علت یک زیر سازی شامل لوله کشی ها، سیم کشی ها و به طور کلی تمام تجهیزاتی که در بخش داخلی بافت سازه به کار رفته اند بایستی تعویض، جایگزین و نوسازی خواهند شد.

  1. نازک کاری در بازسازی ساختمان

حالا بعد از مرحله اول بازسازی یک بنا یعنی زیرسازی نوبت به نازک کاری خواهد رسید. در این مرحله که دو حالت بیشتر ندارد باید انتخاب و کار ادامه پیدا کند.

در حالت اول سلیقه کارفرا تماما اجرا خواهد شد و معمار هیچگونه دخالتی در طراحی نخواهد داشت که این از نظر حرفه اصلا توصیه نمیشود.

در حالت دوم تمامی این مراحل به شرکت بازسازی ساختمان واگزار شده و کارفرما هیچگونه دخالتی در ساخت و بازسازی نخواهد داشت و مهندسین با توجه به تجربه کاری و مهارت های خود بنا را به صورت اصولی بازسازی و نوسازی خواهند نمود که در این حالت میتوان با خیال راحت تر پروژه را به اتمام برسانید.

البته بازسازی ساختمان ها با توجه به کاری شان تفاوت خواهد بود که هر کدام نیازمند تجربه خواص خود را دارند.

انواع بازسازی ساختمان

  1. بازسازی ساختمان اماکن عمومی
  2. بازسازی ساختمان سازه مسکونی

ساختمان های فرسوده با کاربری اماکن عمومی باید شامل یکسری تجهیزات خاص تر نسبت به ساختمان های مسکونی باشد که این نکته در امر بازسازی و نوسازی بسیار حائز اهمیت است.پس از بازسازی مراکز و اماکن عمومی این ساختمان ها تجهیز خواهد شد.برای مثال تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، آسانسور های باری و با تعداد نفرات بالا،سیستم های امنیتی متفاوت تر، ایجاد پارتیشن بندی ناسب ساختمان های تجاری و اداری خواهد بود که نسبت به ساختمان های مسکونی متفاوت تر است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات بازسازی و نوسازی ساختمان و دریافت مشاوره رایگان با مهندسین خبره و کارآزموده مهندسین مشاور پرناک و همچینین در صورت صلاحدید کارفرما اقدام به عقد قرارداد جهت بازسازی و نوسازی ساختمان خود شوید.

 

 

About parnak

مهندسین مشاور پرناک با بهره مندی از مهندسان مجرب و با تجربه عمران, معماری, مکانیک, برق و صنایع تمام فعالیت های لازم برای اجرا پروژه, از مرحله طراحی و مهندسی تا تدارکات و ساخت مقیاس واحدهای صنعتی و مسکونی (از پی تا کلید) را در محدوده استان البرز و تهران بر عهده می گیرد. همچنین تا به حال توانسته با ارائه خدمات و پروژه هایی در زمینه مدیریت پیمان (ساخت کارخانه, ساخت سوله , ساخت ویلا و ساخت ساختمان مسکونی ) و همچنین در زمینه معماری (طراحی ابنیه , طراحی داخلی , معماری منظر و بازسازی) نظر مشتریان عزیز را جلب نماید .
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
Call Now Button