بازسازی ساختمان

خدمات تعمیرات و بازسازی ساختمان

تعمیرات و بازسازی ساختمان

می دانیم که یکی از دشوار ترین و چالش بر انگیز ترین کار ها، تعمیرات و بازسازی خانه ها و ساختمان های قدیمی می باشد. بازسازی منازل یک عمل جدی برای نو سازی و و رفع مشکلات سازه می باشد. مهندسین برای انجام عمل تعمیرات و بازسازی ساختمان ها یک سری مراحل بسیار مهم و حیاتی را طی می کنند، به همین دلیل بازسازی را به چشم یک پروژه نگاه کرد.

برای انجام تعمیرات و بازسازی باید از خبره ترین و بهترین مهندسین استفاده کرد، چرا که انجام این فعالیت ها جایی برای خطا یا اشتباه نمی گذارد.

تعمیرات و بازسازی ساختمان ها به دلیل حجم بالای رفت و آمد پروژه ای بسیار بسیار مهم است که اغلب ساحصان منازل تمایل دارند که ساختمانشان به طور کلی و اساسی باز سازی شود.

تا دی که می خواهند دکوراسیون منزل و فضای های بلا استفاده نیز حذف شده و عوض شوند، چرا که امروزه فضای داخلی آپارتمان ها بسیار کوچک بوده و با بازسازی می توان از این فضای بسیار کم، به صورت بهینه استفاده کرد.

بازسازی ساختمان با تعمیرات ساختمان چه تفاوت هایی دارد

عمل بازسازی بسیار گسترده تر و وسیع تر از عمل تعمیرات می باشد چرا که در زمان بازسازی مهندسین به مرمت دیوار ها و کف و تعویض کاشی و سرامیک ها می پردازند.

در بازسازی ساختمان ممکن است بخش های اساسی ساختمان، پی و زیر بنای آن نیز تعمیر  شده و تا طراحی و دکوراسیون به طور کلی عوض شود.

در واقع در بازسازی، ساختمان شما از نو ساخته می شود و کاملا نو می شود. اما در تعمیرات ساختمان این چنین نیست و مهندسین تنها به مرمت دیوار ها و کف و همچنین تعویض کاشی و سرامیک ها می پردازند.

تغیرات بازسازی ساختمان به همین چند مورد محدود نشده و موارد دیگری مانندهبهبود استحکام، مقاومت ساختمان و تغیرات طاهری نیز از گزینه های انجام بازسازی می باشد.

مراحل بازسازی خانه چیست

بعد از تصمیم به انجام بازسازی، شما باید قبل از انجام کار، زمان دقیق شروع و پایان پروژه را بدانید و برنامه ریزی دقیقی انجام دهید. مدت زمان انجام پروژه بستگی به مقدار هرینه ایی که شما برای انجام اینکار کنار گذاشته اید و فرصتی که دارید بستگی دارد. به طور کلی باید بگوییم که میزان زمانی که نشان می دهد پروژه بازسازی و تعمیرات شما چثدر طول می کشد ، کاملا به خود شما بستگی دارد.

طراحی برای بازسازی خانه

بعد از تصمیم برای اجرای بازسازی منزل، باید طراحی بخش هایی از منزل را انجام دهیم که البته این کار را خود شما یا مهندسین طراحی نقشه کشی می تواند به عهده بگیرد. اگر طرح موذد نطر اصولی و استاندارد باشد، می توانید کار بازسازی را شروع کنید.

 

About parnak

مهندسین مشاور پرناک با بهره مندی از مهندسان مجرب و با تجربه عمران, معماری, مکانیک, برق و صنایع تمام فعالیت های لازم برای اجرا پروژه, از مرحله طراحی و مهندسی تا تدارکات و ساخت مقیاس واحدهای صنعتی و مسکونی (از پی تا کلید) را در محدوده استان البرز و تهران بر عهده می گیرد. همچنین تا به حال توانسته با ارائه خدمات و پروژه هایی در زمینه مدیریت پیمان (ساخت کارخانه, ساخت سوله , ساخت سوله در کرج , ساخت ویلا و ساخت ساختمان مسکونی ) و همچنین در زمینه معماری (طراحی ابنیه , طراحی داخلی , معماری منظر و بازسازی) نظر مشتریان عزیز را جلب نماید .
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
Call Now Button