طراحی سوله

خدمات طراحی سوله

طراحی سوله

یکی از بهترین سازه هایی که امروزه برای امور مختلف و کسب و کارهای کوچک بسیار مورد استفاده است سوله می باشد. توجه به ساخت این سازه با مرغوب ترین متریال و بهترین کیفیت از امور مربوط به خدمات طراحی سوله می باشد. در این مقاله به معرفی خدمات این گروه می پردازیم.

سوله چیست و چه کاربردی دارد

سازه هایی که به صورت شیب دار ساخته شده  و از آن در امور مختلف مانند صنایع، کشاورزی، ورزش، تعمیرگاه، تالار، پارکینگ، سالن های همایش و… استفاده می شود سوله گفته می شود. مهم ترین دلیل ساخت و استفاده از این سوله ها صرفه اقتصادی این سازه ها می باشد.

امروزه استفاده از سوله های فلزی در تمام دنیا کاربرد دارد. شکل ظاهری هر سوله با توجه به ابعاد دهانه آن می تواند تغییر نماید. خدمات طراحی سوله با توجه به چندین مورد به طراحی سوله اقدام می کند و با رعایت استانداردها در آن استحکام و عمر طولانی آن را تضمین می نماید.

از مهم ترین اموری که خدمات طراحی سوله انجام می دهد دریافت اطلاعاتی درباره زمین و وزن سوله است خدمات و در واقع طراح سوله طرح مورد نظر را با نرم افزار طراحی می کند.

طراحی سوله

خدمات طراحی سوله

با توجه به نیاز جامعه و موارد مصرف گروه های کاری بسیاری به ارائه خدمات طراحی سوله در شهرهای مختلف می پردازند. برای ساخت سوله نیاز به اطلاعات زیادی می باشد که می توان این اطلاعات را به چند دسته تقسیم بندی نمود. پرناک پیمان در نظر دارد تا شما را با روند و خدمات طراحی سوله آشنا کند.

کسب اطلاعات درباره سوله

کسب اطلاعات درباره سوله توسط شخصی به نام مهندس محاسب از گروه خدمات طراحی سوله صورت می گیرد.تعیین تیپ زمین سوله در اولین گام کسب اطلاعات  قرار دارد. در گام دوم آزمایش بر روی خاک و بتن مصرفی در ساخت سوله مورد آزمایش قرار می گیرد. شهر محل ساخت سوله نیز در مرحله بعدی قرار دارد. تناژ جرثقیل مورد استفاده مسئله ی بسیار مهم هنگام ساخت و طراحی سوله است. گام آخر در این قسمت سایت پلان برای سوله می باشد.

جهت اطلاعات بیشتر درباره خدمات طراحی سوله می توانید با تماس با شماره تلفن های شرکت پرناک پیمان و استفاده از مشاوره های رایگان ما و همچنین استعلام قیمت بهره مند شموید.

در قسمت دوم نیاز است که طراحی و محاسبات سوله انجام شود

برای این کار ابتدا وزن بارهای مرده و همچنین وزن برف و باران و یا بادهایی که در منطقه می وزند را محاسبه می نمایند. بعد با توجه به تمام اطلاعات خدمات طراحی سوله اقدام به طراحی این سازه با نرم افزار می کند. بعد از طراحی نوبت به این می رسد که طرح در نرم افزار ویژه ای بارگذاری می شود. بعد این طرح توسط این نرم افزار تحلیل و بررسی می شود. بعد از تحلیل بهترین حالت ممکن برای طراحی سوله در نظر گرفته می شود.

خدمات طراحی می تواند در هر قسمت سوله تغییرات را تا حد مورد نیاز مشتری انجام دهد. بعد از طراحی انجام شده عکس تهیه می شود. فوندانسیون سوله را نیز می توان به صورت دستی یا نرم افزاری طراحی نمود. بعد از اتمام تمام امور نیاز است که از این مراحل دفترچه تهیه شود.

هر سوله از چه قسمت هایی تشکیل شده است

قسمت های مهم در هر سوله عبارتند از:

  • ستون
  • ستون های وال پست
  • استرات
  • سایه بان ها
  • نبشی های سینه بند
  • بادبند
  • سگراد
  • رفتر
  • پرلین
  • پیچ و مهره ها

طراحی سوله چه کمکی به سازنده آن می کند

در صورتی که در طراحی سوله دقت و زمان مناسبی صرف شده باشد سازنده سوله بدون هیچ گونه ضعفی اقدام به ساخت سوله بدون هیچ گونه خسارتی می نماید و با توجه به این که نیازهای هر مشتری در طراحی سوله مد نظر قرار گرفته است بنابراین سوله ساخته شده از هر نظر با نیازها و تمایلات مشتری هماهنگ می باشد. همچنین در صورت ساخت سوله با توجه به طراحی آن هیچ گونه ضرر مالی و یا هزینه های جانبی متوجه مشتری نبوده  و سوله با مناسب ترین قیمت ساخته می شود.

ارائه خدمات طراحی سوله توسط مهندسین مشاور پرناک

برای استفاده از خدمات طراحی سوله می توانید به سایت پرناک پیمان به آدرس اینترنتی www.parnakpeyman.com مراجعه و از نحوه دریافت خدمات و همچنین هزینه آن اطلاع حاصل نمایید.

About parnak

مهندسین مشاور پرناک با بهره مندی از مهندسان مجرب و با تجربه عمران, معماری, مکانیک, برق و صنایع تمام فعالیت های لازم برای اجرا پروژه, از مرحله طراحی و مهندسی تا تدارکات و ساخت مقیاس واحدهای صنعتی و مسکونی (از پی تا کلید) را در محدوده استان البرز و تهران بر عهده می گیرد. همچنین تا به حال توانسته با ارائه خدمات و پروژه هایی در زمینه مدیریت پیمان (ساخت کارخانه, ساخت سوله , ساخت ویلا و ساخت ساختمان مسکونی ) و همچنین در زمینه معماری (طراحی ابنیه , طراحی داخلی , معماری منظر و بازسازی) نظر مشتریان عزیز را جلب نماید .

Check Also

مشاوره ساخت سوله

خدمات مشاوره ساخت سوله به صورت تخصصی

مشاوره ساخت سوله امروزه ساخت سوله کاربرد زیادی در صنایع ساختمانی داشته است. سوله مکانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم