خدمات مدیریت پیمان در تهران

مدیریت پیمان در تهران

در بیشتر موارد افرادی که به دنبال عقد قرار داد و مدیریت پیمان با یک فرد و یا یک شرکت پیمانکاری هستن این است که خود توانایی انجام تمامی مراحل پروژه از کارهای اداری گرفته تا اجرای عملیاتی آن را نداشته اند و با محول کردن تمامی و یا بخشی از مراحل کار خیالی آسوده خواهند داشت.

اگر شما بخواهید مجوزی را از ارگان و اداره ایی دریافت کنید باید دوندگی ها و مراحل قانونی آن را به نوبت طی کنید که گاها این مراحل طولانی و حوصله سربر است که معمولا به گذر از هفت خان رستم نیز معروف است.

همانطور که میدانید مدیریت پیمان از مزایای زیادی برخوردار است که باید توجه داشت که پیمانکار بسته به نوع کار خود و تکرار آن وظایف مرتبا به ارگان های مربوطه مراجعه میکند پس کارمندان اینگونه سازمان ها نیز راغب هستن تا افرادی که آشنایی کاملی به مراحل اداری و تهیه مدارک دارند به آنها مراجعه کند تا رفت و آمد های مکرر و بی فایده افراد به سازمان کمتر شود.

قرارداد مدیرت پیمان در تهران

بعد از اخذ مدارک های مورد نیاز جهت شروع یک ساخت و ساز قانونی و بی نقص ،حال زمان آن فرا می رسد تا آستین ها را بالا زده  تا  مرحله به مرحله ساخت یک مجموعه و ساختمان مدرن و شیک ساخته شود.

در واقع یکی ز مهم ترین مراحل کار در این بخش شروع خواهد شد که این نیز یکی از مهم ترین قسمت کار است که نیازمند تجربه و مهارت بالاست.

به همین جهت یکی از دلایل مدیریت پیمان این است که برای جلوگیری از تلف کردن و گذراندن وقت باید کار را به کاردان سپرد.

بنابراین با تحقیق و پرسجو پیمانکار تایید شده و معتبر را برگزیده و پروژه خود را با آرامش خیال به او بسپارید و طی چندین جلسه مشاوره و گفت و گو خواسته ها و به طور کلی قرار و مدار های مربوط به پروژه اعم از مبلغ قرارداد، مدت زمان اجرای پروژه و غیره را با هم به توافق خواهند رسید و در نهایت قرارداد مدیرت پیمان بسته خواهد شد.

شرکت مدیرت پیمان در تهران

مهندسین مشاور پرناک اماده ارائه خدمات پیمان مدیریت در شهرکهای صنعتی اطراف کرج و تهران از جمله , مدیریت پیمان در اشتهارد , مدیریت پیمان در نظرآباد , مدیریت پیمان در هشتگرد و دیگر نقاط از دیگر خدمات مهندسین مشاور پرناک می باشد .

About parnak

مهندسین مشاور پرناک با بهره مندی از مهندسان مجرب و با تجربه عمران, معماری, مکانیک, برق و صنایع تمام فعالیت های لازم برای اجرا پروژه, از مرحله طراحی و مهندسی تا تدارکات و ساخت مقیاس واحدهای صنعتی و مسکونی (از پی تا کلید) را در محدوده استان البرز و تهران بر عهده می گیرد. همچنین تا به حال توانسته با ارائه خدمات و پروژه هایی در زمینه مدیریت پیمان (ساخت کارخانه, ساخت سوله , ساخت سوله در کرج , ساخت ویلا و ساخت ساختمان مسکونی ) و همچنین در زمینه معماری (طراحی ابنیه , طراحی داخلی , معماری منظر و بازسازی) نظر مشتریان عزیز را جلب نماید .
Be the first to write a review

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم
Call Now Button