سوله سازی در شهرک صنعتی امید البرز
سوله سازی در شهرک صنعتی امید البرز

ساخت سوله در شهرک صنعتی امید البرز

سوله سازی در شهرک صنعتی امید البرز

شهرک صنعتی امید البرز که واقع در ۴۰ کلیومتری استان البرز می باشد.

شهرک صنعتی امید البرز از سمت بویین زهرا و جاده ماهدشت-اشتهارد و کیلومتر ۱۰ جاده ماهدشت قرار دارد.

مقدار مساحت حدودی این شهرک، تغریبا ۲۴۰ هکتار است که به دلیل نزدیکی آن به استان تهران، آن را به یکی از اصلی ترین قطب های سرمایه گذاری صنعتی و تولیدی، نام گذاری کرد.

شما می توانید برای ساخت سوله در شهرک صنعتی امید البرز ، صنایعی ماننده صنایع شیمیایی، صنایع فلزی، سلولوزی، کانی و همچنین صنایع غیره فلزی را مستقر کنید. ساخت سوله در شهرک صنعتی امید البرز، مراحلی دارد که در ادامه خواهیم گفت.

اخذ جواز تاسیس در شهرک صنعتی امید البرز

جواز تاسیس در واقع یک مجوز صنعتی است که افراد حقیقی و حقوقی می توانند جهت انجام یک فعالیت صنعتی، اقدام یه اخذ آن نمایند.

اخذ جواز ساخت واحد های صنعتی در شهرک صنعتی امید البرز

جهت ساخت انواع سوله در شهرک های صنعتی، قوانین و مقرارتی وجود دارد که هر شخص حقیقی و حقوقی موظف به انجام آن ها می باشد. به طور مثال باید برای مستقر شدن در این شهرک ابتدا استعلامات لازم اخذ را دریافت کردهدو پس از موافقت کردن دستگاه های اجرایی زیربط نسبت به راه اندازی واحد تولیدی اقدام کنید.

صنایع شهرک صنعتی امید البرز

صنایع قابل استقرار در این شهرک صنعتی باید از آن دسته صنایعی باشد که دارای تکنولوژی جدید بوده و به آب کمی نیاز داشته باشد. همچنین باد قیمت پایه ۵۸۰ هزار تومان، برای هر متر مربع  تامین و برآورده شود.

مهندسین مشاور پرناک پیمان قوی ترین و مجهز ترین مرکز ساخت سوله در استان البرز و سراسر ایران که با کادری مجرب و همچنین به روز ترین تجهیزات در زمینه ساخت انواع سوله در شهرک صنعتی امید البرز فعالیت می کند.

شما می توانید جهت اخذ جواز ساخت، جواز تاسیس و همچنین ساخت سوله در شهرک صنعتی امید البرز و یا پایان کار واحد های صنعتی در شهرک صنعتی امید البرز با ما در ارتباط باشید.

About parnak

مهندسین مشاور پرناک با بهره مندی از مهندسان مجرب و با تجربه عمران, معماری, مکانیک, برق و صنایع تمام فعالیت های لازم برای اجرا پروژه, از مرحله طراحی و مهندسی تا تدارکات و ساخت مقیاس واحدهای صنعتی و مسکونی (از پی تا کلید) را در محدوده استان البرز و تهران بر عهده می گیرد. همچنین تا به حال توانسته با ارائه خدمات و پروژه هایی در زمینه مدیریت پیمان (ساخت کارخانه, ساخت سوله , ساخت ویلا و ساخت ساختمان مسکونی ) و همچنین در زمینه معماری (طراحی ابنیه , طراحی داخلی , معماری منظر و بازسازی) نظر مشتریان عزیز را جلب نماید .

Check Also

مجوز ساخت سوله و مراجع صدور جواز

پروانه ساخت سوله اخذ جواز ساخت یا پروانه ساخت یکی از مراحل مهم در پروژه …

4 based on 1 reviews

One comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم