خانه / اخبار / ساخت کارخانه در کرج

ساخت کارخانه در کرج

کرج یا همان ایران کوچک مرکز استان البرز بعد از استان تهران یکی از بزرگ‌ترین شهرهای مهاجرپذیر ایران است.

کرج نزدیکترین محل به پایتخت سیاسی و اقتصادی کشوریعنی تهران می باشد همچنین با توجه به محدودیت های قانونی که برای شعاع ۱۲۰ کیلومتری شهر تهران برای استقرار واحدهای تولیدی و صنعتی، قرار داده اند ،شهرک های صنعتی استان البرز شامل این محدودیت نیست بنابراین این شهر از موقعیت بسیار ویژه ای از نظر تجاری و صنعتی برخوردار است.

شهرک های صنعتی استان البرز:

  •     شهرک صنعتی بهارستان
  •     شهرک صنعتی سپهر
  •     شهرک صنعتی نظرآباد
  •     شهرک صنعتی اشتهارد
  •     شهرک صنعتی سیمین دشت
  •     شهرک صنعتی هشتگرد
  •     شهرک صنعتی ماهدشت

در این میان ساخت کارخانه ، سازه های صنعتی وساخت سوله در استان البرز با توجه به وجود شهرک های صنعتی بسیار بصرفه می باشد

مهندسین مشاور پرناک با سالها تجربه در زمینه ساخت و راه اندازی انواع سوله ها، کارخانه و سازه های صنعتی می کوشد خدماتی ارزنده در شهر کرج به هم استانی های عزیز اعلام دارد.

همچنین به دلیل حضور این شرکت در استان البرز و شهر کرج، هزینه ی ساخت سوله در کرج و ساخت کارخانه در کرج نسبت به سایر استان ها برای همشریان و هم استانی های عزیز کمتر خواهد شد.

درباره ی parnak

مهندسین مشاور پرناک با بهره مندی از مهندسان مجرب و با تجربه عمران, معماری, مکانیک, برق و صنایع تمام فعالیت های لازم برای اجرا پروژه, از مرحله طراحی و مهندسی تا تدارکات و ساخت مقیاس واحدهای صنعتی و مسکونی (از پی تا کلید) را در محدوده استان البرز و تهران بر عهده می گیرد. همچنین تا به حال توانسته با ارائه خدمات و پروژه هایی در زمینه مدیریت پیمان (ساخت کارخانه, ساخت سوله , ساخت ویلا و ساخت ساختمان مسکونی ) و همچنین در زمینه معماری (طراحی ابنیه , طراحی داخلی , معماری منظر و بازسازی) نظر مشتریان عزیز را جلب نماید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.