عرف درصد مدیریت پیمان بازسازی

عرف درصد مدیریت پیمان بازسازی

یکی از سوالات مهم کارفرمایان و در حقیقت یکی از اصلی ترین سوالات مربوط به حوزه مدیریت پیمان عرف درصد مدیریت پیمان بازسازی میباشد که در ابتدا قبل از شروع به کار پیمانکار بایستی این درصد در قرارداد فی مابین طرفین قرارداد به تایید و امضا برسد.

این که عرف درصد مدیریت پیمان بازسازی در هر پروژه متفاوت است صحیح است با باید بدانید که مثلا در ساخت یک ویلا یا ساختمان تجاری اداری، ساختمان مسکونی و غیره ، بسته به حجم کار تعیین شده و نوع قراردادی که بین کارفرما و مجری منعقد می‌شود متفاوت خواهد بود، مثلا مدیریت پیمان نمای ساختمان با خدماتی که شرکت مدیریت پیمان ساختمان با توجه به نوع قرارداد بسته شده ارائه می دهد و ملزم به انجام آن می شود پس در نتیجه میزان عرف درصد مدیریت پیمان بازسازی می تواند متغیر و متفاوت باشد.

درصد مدیریت پیمان
درصد مدیریت پیمان

نوع قرارداد ها در مدیریت پیمان میتواند متفاوت باشد مثلا گاهی مربوط به ساخت و پیاده سازی و نصب باشد و یا حتی میتواند مربوط به مدیریت فنی، اجرایی و مالی یک پروژه بازسازی باشد که با توجه به نوع پروژه شرح خدمات مدیریت پیمان قطعا متفاوت خواهد بود. زمانی که قرارداد مدیریت پیمان بسته می شود تمامی موارد از جمله تاریخ شروع و اتمام پروژه و تعداد روزهایی که پروژه باید انجام شود و بطورکلی مدت زمان انجام پروژه تعیین و در دو نسخه به امضا میرسد که یک نسخه نزد کارفرما و نسخه دیگر نزد مدیریت پروژه قرار میگیرد.

دستمزد مدیریت پیمان بازسازی

تمامی هزینه هایی که برای بازسازی یک ویلا و یا یک ساختمان انجام می شود مانند خرید مصالح، تهیه مصالح، خرید وسایل و ابزارآلات مربوط به پروژه، اجاره انواع ماشین آلات و همچنیم تمامی هزینه های مربوط به حمل و نقل، دستمزد و سایر هزینه هایی که قرار است صورت گیرد، در عرف درصد مدیریت پیمان بازسازی یا به قول معروف دستمزد مدیریت پیمان بازسازی تاثیر خواهد گذاشت که همه این موارد در قرارداد مشخص خواهد شد و باید همزمان با ارائه صورتحساب های مربوط به هزینه ها به مدیریت پیمان پرداخت شود.

About parnak

مهندسین مشاور پرناک با بهره مندی از مهندسان مجرب و با تجربه عمران, معماری, مکانیک, برق و صنایع تمام فعالیت های لازم برای اجرا پروژه, از مرحله طراحی و مهندسی تا تدارکات و ساخت مقیاس واحدهای صنعتی و مسکونی (از پی تا کلید) را در محدوده استان البرز و تهران بر عهده می گیرد. همچنین تا به حال توانسته با ارائه خدمات و پروژه هایی در زمینه مدیریت پیمان (ساخت کارخانه, ساخت سوله , ساخت ویلا و ساخت ساختمان مسکونی ) و همچنین در زمینه معماری (طراحی ابنیه , طراحی داخلی , معماری منظر و بازسازی) نظر مشتریان عزیز را جلب نماید .

Check Also

مدیریت پیمان در اشتهارد

مدیریت پیمان همان طور که از نامش پیدا است، مدیریت پیمان شیوه ایی می باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم