پیمانکاری ساخت ویلا

پیمان کاری ساخت ویلا

پیمانکاری ساخت ویلا به چه صورت میباشد؟

مراحل ساخت ویلا

در ابتدا کار زمین مورد نظر بازدید می شود و  سپس نقشه برداری از زمین انجام میشود و بعد از نقشه برداری مهندس های معمار طرح معماری پروژه را انجام میدهند و سپس نقشه ها به مهندس سازه و مکانیک داده میشود که آن ها نقشه های را تهیه میکنند  بعد از کشیدن نقشه ها ، نقشه ها تحویل مهندس ناظر داده میشود .

در این مرحله از ساخت ویلا باید  جواز ساخت ویلا گرفته شود .

بعد از آماده شدن مجوز های لازم خاک برداری آغاز می شود و فونداسیون شروع میشود در مرحله فوندانسیون اگر سازه فلزی باشد همزمان اسکلت سازه ساخته می شود و یا اگر بتنی باشد باید بعد از فوندانسیون انجام شود.

بعد از اتمام این مراحل دیوار کشی ویلا شروع میشود بعد از دیوار کشی نوبت به نازک کاری ویلا میرسد

قیمت ساخت ویلا

قیمت گذاری ساخت ویلا بستگی به  نقشه معماری  و نقشه سازه ویلا دارد . که بر اساس  نقشه ای که طراحی میشود قیمت ویلا بر اساس متر مربع حساب میشود  .

پیمانکاری ساخت ویلا

 

 

درباره ی parnak

مهندسین مشاور پرناک با بهره مندی از مهندسان مجرب و با تجربه عمران, معماری, مکانیک, برق و صنایع تمام فعالیت های لازم برای اجرا پروژه, از مرحله طراحی و مهندسی تا تدارکات و ساخت مقیاس واحدهای صنعتی و مسکونی (از پی تا کلید) را در محدوده استان البرز و تهران بر عهده می گیرد. همچنین تا به حال توانسته با ارائه خدمات و پروژه هایی در زمینه مدیریت پیمان (ساخت کارخانه, ساخت سوله , ساخت ویلا و ساخت ساختمان مسکونی ) و همچنین در زمینه معماری (طراحی ابنیه , طراحی داخلی , معماری منظر و بازسازی) نظر مشتریان عزیز را جلب نماید .

همچنین ببینید

باکس پالت

باکس پالت و انواع باکس پالت

 باکس پالت چیست؟ در واقع باکس پالت ها، صفحات زیرین هستند که کار حمل و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.