ساخت سوله در شهرک های صنعتی کرج

خدمات ساخت سوله در شهرک های صنعتی کرج

شرکت پرناک پیمان یکی از مجریان قدر در ساخت سوله در شهرک صنعتی های صنعتی کرج از جمله :

می باشد.

سوله های فلزی یکی از بهترین و مناسب ترین سازه ها برای ایجاد انبار های صنعتی، کارگاه ها و تولیدی های کشاورزی و صنعتی می باشد.

باید در نظر داشته باشیم که نصب و اجرا آن یکی از مهم ترین مراحل ساخت سوله در شهرک های صنعتی کرج می باشد، زیرا اگر این کار به درستی و با دقت صورت نگیرد ممکن است تبعات به شدت خطرناک و جبران نا پذیری داشته باشد.

برای ساخت سوله در کرج می بایستی جواز تاسیس و جواز ساخت را در یافت کرده و سپس مشغول به آماده سازی شرایط کار شوید که در ادامه مطلب قصد داریم آن ها را توضیح دهیم.

اخذ جواز تاسیس در شهرک های صنعتی کرج

جواز تاسیس در واقع یک مجوز صنعتی است که افراد حقیقی و حقوقی می توانند جهت انجام یک فعالیت صنعتی، اقدام یه اخذ آن نمایند. در ادامه شرایط اخذ جواز تاسیس به عنوان اشخاص حقیقی و حقوقی جهت ساخت سوله در شهرک های شنعتی کرج را بیان خواهیم کرد.

اخذ جواز تاسیس به عنوان شخص حقیقی یا  حقوقی برای ساخت سوله

در ابتدا باید بگوییم که جواز تاسیس نوعی توافق نامه کاملا قانونی و و همچنین اصولی برای راه اندازی واحد های صنعتی، فعالیت های اقتصادی و همینطور شروع به فعالیت کردن خطوط تولیدی در هر زمینه ایی می باشد.

اخذ جواز تاسیس برای، تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی قابل انجام است و چنانچه شما فردی مستقل یه وابسته به هر ارگانی که باشید می توانید به راحتی جهت دریافت آن اقدام نمایید. لازم به ذکر است که مدارک لازم جهت دریافت جواز تاسیس برای اشخاص حقیقی و حقوقی متفاوت بوده و شما باید برای هر کدام، مدارک لازم را فراهم نمایید.

مراحل ساخت سوله در شهرک های صنعتی کرج

  1. تهیه کردن جواز تولید محصول مورد نظر همراه با میزان زمین و بنای مورد نیاز.
  2. دریافت زمین مورد نظر از شرکت شهرک ها با توجه به میزان متراژ ساخت سوله و همچنین در نظر داشتن فضای آتش نشانی، محوطه سازی، فضای سبز، نوع کاربری و … در محل مجاز شغل مورد نظر
  3. دریافت معرفی نامه های لازم جهت تهیه نقشه ساخت سوله و مجوز اجرا و احداث آن
  4. مشاوره کارفرمایان با مهندسین مخصوص و مجرب در حرفه ساخت انواع سوله و همچنین دریافت دفترچه محاسبات و نقشه کشی سوله که باید مورد تایید سازمان نظام مهندسی محل اجرا سوله باشد.

شرکت پرناک پیمان یکی از بهترین و قدر ترین شرکت ها در مسیر ساخت انواع سوله نو و دست دوم در  سراسر ایران می باشد.

شرکت بزرگ پرناک پیمان با در نظر گرفتن تمامی استاندارد های جهانی در جهت پیشرفت تکنولوژی ساخت سوله در تلاش است تا گامی بزرگ برای ارائه آن به مشتریان عزیز بر دارد.

پرناک پیمان بر برای رضایتمندی متقاضیان، بهترین و مجرب ترین کارشناسان جهت پاسخگویی ۲۴ ساعته را به شما عزیزان در نظر گرفته است.

 

About parnak

مهندسین مشاور پرناک با بهره مندی از مهندسان مجرب و با تجربه عمران, معماری, مکانیک, برق و صنایع تمام فعالیت های لازم برای اجرا پروژه, از مرحله طراحی و مهندسی تا تدارکات و ساخت مقیاس واحدهای صنعتی و مسکونی (از پی تا کلید) را در محدوده استان البرز و تهران بر عهده می گیرد. همچنین تا به حال توانسته با ارائه خدمات و پروژه هایی در زمینه مدیریت پیمان (ساخت کارخانه, ساخت سوله , ساخت ویلا و ساخت ساختمان مسکونی ) و همچنین در زمینه معماری (طراحی ابنیه , طراحی داخلی , معماری منظر و بازسازی) نظر مشتریان عزیز را جلب نماید .

Check Also

ساخت سوله در نظرآباد

مهندسین مشاور پرناک با دارا بودن تجهیزات پیشرفته روز دنیا و استفاده از مهندسان مجرب و با تجربه عمران, معماری, مکانیک, برق و صنایع تمام فعالیت های لازم برای اجرا پروژه ی ساخت سوله یا سازه های فلزی (از پی تا کلید) را در محدوده استان البرز , اشتهارد , هشتگرد , نظرآباد و سایر نقاط کرج را بر عهده می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم